Alaçatı da Yılbaşı

Alaçatı da Yılbaşı


Alaçatı, son birkaç yıldır yaz turizmiyle oldukça revaçta bir tatil beldesi… Rengârenk daracık sokakları, ünlü otantik restoranları ve meyhaneleriyle tatil severlerin oldukça ilgisini çekiyor. Biz Alaçatı’yı bu haliyle hatırlarken, yılbaşında da bizim için sokak partisiyle iyi bir alternatif haline geldi. Romantik ve otantik sokakları, sıcak şarap ve DJ performansı eşliğinde sevdiklerinizle eğlencenin keyfini doyasıya yaşayacağınız bir partiyle yeni yıla merhaba deme fırsatı sunuyor.


Alaçatı’da mekânlar yılbaşı için hazırlıklarına haftalar öncesinden başlıyor. Kışın kapalı olan birçok mekan kapılarını yılbaşını Alaçatı’da kutlamak isteyen eğlence sevenler için açıyor. Neredeyse tüm restoran ve meyhane fiyatları 250-350 TL arasında değişen menü seçenekleri sunuyor. Tabi bu fiyatlar 00.00’a kadar geçerli, sonrasında aldığınız içecekler genelde ücretli oluyor. 

Çeşme Marina ve Alaçatı Port’taki restoranlarda alacart yemek seçeneklerini de bulabilirsiniz. Yemeğin ardından herkes sokaklarda mekânlardan gelen müzikler eşliğinde, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmeye devam ediyor. Mekânların dışarıya taşınan bistroları ve varillerde yakılan ateşler, isteyenler için oturma ve ısınma seçenekleri sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top